S
O
L
L
U
X
SOLLUX

Dropshipping

ZARABIAJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

    
  • Bez konieczności zatowarowania magazynu!
  • Bez kosztów utrzymania powierzchni magazynowych!
  • Bez kosztów pakowania i obsługi wysyłek!

SKONCENTRUJ SIĘ NA SPRZEDAŻY
- MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!


Jak działa dropshipping
w Sollux Lighting?

Jak zacząć sprzedawać?
To proste:


DROPSHIPPING - CZYLI JAK TANIO I BEZPROBLEMOWO
SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE… Z SOLLUX LIGHTING

Tanio, taniej, najtaniej w dropshippingu - tak najprościej można scharakteryzować ten model działań sprzedażowych. Dzieje się tak dzięki temu, iż większość procesów związanych z realizacją zamówień bierzemy na siebie - jako producent i dostawca. Podstawową zaletą tego modelu współpracy jest brak konieczności posiadania powierzchni magazynowej, aby sprzedawać.. Zamówienia złożone w Twoim sklepie zostaną wysłane bezpośrednio z naszego magazynu - oszczędzasz więc czas i minimalizujesz koszty. Proces obsługi zamówień, to nie tylko powierzchnia magazynowa oraz utrzymanie odpowiedniej ilości produktów na stock’u, ale również pracownicy oraz materiały związane z pakowaniem przesyłek, jak kartony, taśmy, czy wypełniacze do nich. Cały ten proces bierzemy na siebie, żebyś mógł skoncentrować się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – prowadzenie sklepu i obsługa klienta. W naszym dropshippingowym modelu współpracy to jedyne, co masz na głowie!

JAK WYGLĄDA PRACA W MODELU DROPSHIPPINGOWYM?

Twoim zadaniem jest sprzedaż - więc na początek udostępniamy Ci bazę produktów wraz z kompletem profesjonalnych zdjęć studyjnych oraz aranżacji. Masz prawo do korzystania z naszych materiałów marketingowych w celu promowania oferty Sollux Lighting w swoim sklepie.

Po wprowadzeniu oferty do sklepu, pozostaje Ci tylko promocja asortymentu oraz kontakt z Klientami. Całą resztę zostaw nam!Stwórz własny sklep w kilku prostych krokach

TakeDrop to automatyczny, gotowy sklep w dropshippingu oparty o naszą hurtownię. Prosta platforma, zaawansowane możliwości. Nie marnuj czasu na kwestie techniczne i skup się na sprzedaży. Chcesz dowiedzieć się więcej i za darmo przetestować platformę? Odwiedź stronę.

 

Skontaktuj się z nami i zaplanujmy to wspólnie!
Be Bright!
Sollux Lighting Team

damian@sollux-lighting.pl