S
O
L
L
U
X
SOLLUX

Praca

Aplikacje prosimy wysyłać na adres praca@sollux-lighting.pl

Firma SOLLUX LIGHTING, zajmująca się handlem i produkcją opraw oświetleniowych na rynku e-commerce, poszukuje pracowników na stanowiska:

Specjalista ds. eksportu na rynek niemiecki

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel
  • Wykształcenie min. średnie
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Otwartość i wysoka komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w handlu B2B
  • doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych oraz serwisów sprzedażowych (Allegro, Amazon, eBay)
  • znajomość branży oświetleniowej

Główne obowiązki zatrudnionej osoby:

  • Rozbudowa sieci sprzedaży, aktywne pozyskiwanie klientów
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Bieżąca współpraca z kontrahentami
  • Badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • Nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów
  • Realizacja celów sprzedażowych

E-Commerce Manager

Wymagania:

  • Dobra znajomość funkcjonalności sklepów internetowych oraz serwisów sprzedażowych (Amazon, eBay, Allegro, Shoper, I-systems, PrestaShop)
  • Bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce (Google Analytics, Google Adwords etc.)
  • Biegła znajomość technik marketingu internetowego
  • Umiejętność interpretacji danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętność komunikowania się z programistami
  • Wykształcenie kierunkowe związane z oferowanym stanowiskiem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość social media (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sklepów internetowych
  • Rozwój strategii e-commerce w obszarze platformy sprzedażowej SOLLUX
  • Optymalizacja kluczowych wskaźników e-commerce
  • Bieżące administrowanie stroną www
  • Monitorowanie, analiza i optymalizacja kampanii
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji