Dropshipping

Twój sposób na dochodowy e-biznes

Sprzedawaj online gotowe produkty bez kosztów inwestycji w towar czy własny magazyn. Wysyłamy zamówienia z naszego magazynu prosto do Twojego klienta.

Sprawdź to

Co oznacza dropshipping z Sollux Lighting?

Maksymalizację zysków bez szklanego sufitu nad głową

Z Sollux to Ty decydujesz, ile zarabiasz.

Kolekcja
FENIKS

Dropshipping pozwala Ci na sprzedaż produktów bez kosztów magazynowania, pakowania i obsługi wysyłek czy zwrotów. Zarabiasz na ustalonej przez siebie marży, a my zajmujemy się bezpośrednią dostawą paczki z naszego magazynu do klienta końcowego.

100% bezpieczeństwa
finansowego

Jako nieliczni akceptujemy zwroty od klientów. Omijasz więc ryzyko związane z reklamacjami - zamówienia kierujesz prosto do naszego systemu. O resztę dbamy my.

Pełna
niezależność

Sam ustalasz marżę na produktach i sprzedajesz bez żadnych zobowiązań, takich jak minimalna ilość zamówień w miesiącu czy długoterminowe umowy. Rozpoczynasz współpracę kiedy chcesz i rezygnujesz kiedy chcesz. Brzmi fair?

Oszczędność czasu
i minimalizacja kosztów

To my zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z produkcją, logistyką, magazynowaniem, dystrybucją i całą otoczką administracyjną, aż na obsłudze reklamacji i zwrotów kończąc.

Jak to działa?

Szybko, wygodnie , zyskownie

Chcesz sprzedawać na platformach marketplace lub przez swój sklep internetowy? Wszystko, czego potrzebujesz, dostaniesz u nas: od produktów, przez zdjęcia, aż po obsługę wysyłek oraz reklamacji. Pełna odpowiedzialność za logistykę i administrację jest po naszej stronie.

Ty masz tylko jedno zadanie: sprzedawać i zarabiać.

1

Klient składa zamówienie
w Twoim e-sklepie

2

Ty składasz zamówienie
w systemie B2B Sollux

3

Sollux realizuje i wysyła
zamówienia do klienta

W momencie wysyłki
Ty otrzymujesz fakturę mailem,
a Twój klient link do śledzenia paczki

Polska jakość, którą wybiera cała Europa i reszta świata

Nasze towary są produkowane w Polsce z wykorzystaniem podzespołów z Polski i innych krajów Europy. Jesteśmy producentem, nie pośrednikiem importującym z Chin.

Gwarantujemy stałość dostaw bez jakichkolwiek opóźnień czy problemów z jakością. Nasze produkty wysyłamy w 48h od złożenia zamówienia i są one sprzedawane w 24 krajach na dwóch kontynentach. U nas wysoka jakość współgra z atrakcyjną ceną.

Współpracuj z nami:

  • bez jakichkolwiek opłat na start czy za obsługę,
  • bez konieczności wygenerowania minimalnej liczby zamówień,
  • bez zobowiązań w postaci długoterminowych umów.
Kolekcja
SIGMA

Jak zacząć sprzedawać?

Zgłoś chęć współpracy w modelu dropshippingowym lub innym

Zakładamy Ci konto B2B i udostępniamy materiały

Wdrażasz ofertę produktową do swoich kanałów sprzedaży

Zaczynamy realizację zamówień Twoich klientów

Dlaczego warto?

1.

Codzienna aktualizacja dostępności produktów

Każdego dnia masz dostęp do aktualnych stanów magazynowych, dzięki czemu z łatwością możesz zarządzać sprzedażą, oszczędzając swój czas na obsłudze Klienta.
2.

Stałe koszty dostawy w całej UE

Wykorzystaj atrakcyjne ceny dostaw, by zachęcić swoich klientów do zakupu.
3.

Cena hurtowa nawet za pojedyncze sztuki

Otrzymujesz od nas produkty z atrakcyjnym rabatem od standardowej ceny detalicznej. W efekcie możesz narzucić wysoką marżę, mieć budżet na promocję oferty i prowizję dla zewnętrznych platform (np. marketplace).
4.

Wysyłka w 48 h

Do finalnych klientów towar trafia nawet po 2 dniach od zamówienia, dzięki czemu możesz nieprzerwania prowadzić działania sprzedażowe.
Kolekcja
RING

Ponad 600 kontrahentów
nie może się mylić

Nasi partnerzy generują pierwsze zyski już w 2 tygodnie od uruchomienia sklepu internetowego.
Zobacz, co mówią o współpracy z nami:

Solidny partner, którego celem jest tworzenie trwałych więzi handlowych. Z pewnością ich największą siłą jest obsługa klienta, zawsze gotowi odpowiedzieć na każdą potrzebę. Cieszymy się, że możemy być częścią ich grupy!

Marco Toma
FENYX ITALIA SRL
www.leddiretto.it

FAQ

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. 92% zamówień realizujemy w 48h.

Istnieje możliwość wysyłki własnym kurierem, ale tylko w przypadku zamówień z opcją płatności za pobraniem i do poczkomatów.

Korzystamy z firm kurierskich: GLS, DHL, DPD, Raben, Inpost, Poczta Polska.

Realizujemy wysyłki do paczkomatów, na podesłanym przez klienta liście przewozowym. Obsługujemy gabaryt C . Ofertę z podziałem na ilość produktów mieszczących się w tym gabarycie otrzymają Państwo po nawiązaniu współpracy.

Wysyłki pobraniowe mogą zostać zrealizowane jedynie na własnym liście przewozowym.

Koszt dostawy wynosi jednorazowo 17 zł brutto niezależnie od ilości paczek. W przypadku wyjątków, w których dopuszczamy podesłanie własnego listu przewozowego (paczki pobraniowe i paczkomatowe) do faktury nie doliczmy kosztów wysyłki.

Na początku współpracy przyjmujemy system 1 zamówienie= 1 faktura, ale w przypadku min. 10 zamówień tygodniowo istnieje możliwość przejścia na system 1 faktura raz w tygodniu.

Zamówienia złożone do godziny 10:00 jesteśmy wstanie wysłać tego samego dnia.

Tak, wyrażamy zgodę na korzystnie z naszych zdjęć i udostępnionych opisów. Wszystkie materiały otrzymają Państwo w chwili nawiązania współpracy .

Klient detaliczny ma prawo zwrotu na standardowych warunkach do 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwrot może został odesłany bezpośrednio na nasz adres: Sollux-Lighting, ul. W. Łokietka 35, 64-840 Budzyń. Na naszej stronie udostępniony jest formularz zwrotu, z którego klienci mogą skorzystać. Po przyjęciu towaru od klienta , zostanie wystawiona i podesłana do Państwa korekta.

Wszystkie reklamacje wynikające z naszej winy, jak uszkodzenie w transporcie, czy niezgodność z dostawą realizujemy zawsze na korzyść klienta . Reklamację realizujemy bezpośrednio z klientem. Dosyłając mu koniczny nowy podzespół, czy nową oprawę . Odbieramy jednocześnie przedmiot uszkodzony. Na naszej stronie w zakładce kontakt znajduje się formularz reklamacyjny, który Państwa klient dropshippingowy powinien wypełnić. Na podstawie zgłoszenia dział reklamacyjny skontaktuję się z Państwa klientem i uzgodni formę realizacji reklamacji.

Okres gwarancji: 24 miesiące Warunki gwarancji określa dowód zakupu w postaci paragonu, faktury. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień klienta, jakie wynikają z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Już teraz zacznij sprzedawać i zarabiać na swoich zasadach - bez szklanego sufitu nad głową. Zostaw email, a prześlemy Ci szczegóły na temat współpracy.

Kolekcja
ORBIS
Masz pytania?
Napisz!
hurt@sollux-lighting.pl