S
O
L
L
U
X
SOLLUX

ZARABIAJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

    
  • Bez konieczności zatowarowania magazynu!
  • Bez kosztów utrzymania powierzchni magazynowych!
  • Bez kosztów pakowania i obsługi wysyłek!

SKONCENTRUJ SIĘ NA SPRZEDAŻY
- MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!


Jak działa dropshipping
w Sollux Lighting?

Jak zacząć sprzedawać?
To proste:

DROPSHIPPING - CZYLI JAK TANIO I BEZPROBLEMOWO
SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE… Z SOLLUX LIGHTING

Tanio, taniej, najtaniej w dropshippingu - tak najprościej można scharakteryzować ten model działań sprzedażowych. Dzieje się tak dzięki temu, iż większość procesów związanych z realizacją zamówień bierzemy na siebie - jako producent i dostawca. Podstawową zaletą tego modelu współpracy jest brak konieczności posiadania powierzchni magazynowej, aby sprzedawać.. Zamówienia złożone w Twoim sklepie zostaną wysłane bezpośrednio z naszego magazynu - oszczędzasz więc czas i minimalizujesz koszty.
Proces obsługi zamówień, to nie tylko powierzchnia magazynowa oraz utrzymanie odpowiedniej ilości produktów na stock’u, ale również pracownicy oraz materiały związane z pakowaniem przesyłek, jak kartony, taśmy, czy wypełniacze do nich. Cały ten proces bierzemy na siebie, żebyś mógł skoncentrować się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – prowadzenie sklepu i obsługa klienta. W naszym dropshippingowym modelu współpracy to jedyne, co masz na głowie!

JAK WYGLĄDA PRACA W MODELU DROPSHIPPINGOWYM?

Twoim zadaniem jest sprzedaż - więc na początek udostępniamy Ci bazę produktów wraz z kompletem profesjonalnych zdjęć studyjnych oraz aranżacji. Masz prawo do korzystania z naszych materiałów marketingowych w celu promowania oferty Sollux Lighting w swoim sklepie.

Po wprowadzeniu oferty do sklepu, pozostaje Ci tylko promocja asortymentu oraz kontakt z Klientami. Całą resztę zostaw nam!

FAQ

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. 92% zamówień realizujemy w 48h.

Istnieje możliwość wysyłki własnym kurierem, ale tylko w przypadku zamówień z opcją płatności za pobraniem i do poczkomatów.

Korzystamy z firm kurierskich: GLS, DHL, DPD, Raben, Inpost, Poczta Polska.

Realizujemy wysyłki do paczkomatów, na podesłanym przez klienta liście przewozowym. Obsługujemy gabaryt C . Ofertę z podziałem na ilość produktów mieszczących się w tym gabarycie otrzymają Państwo po nawiązaniu współpracy.

Wysyłki pobraniowe mogą zostać zrealizowane jedynie na własnym liście przewozowym.

Koszt dostawy wynosi jednorazowo 17 zł brutto niezależnie od ilości paczek. W przypadku wyjątków, w których dopuszczamy podesłanie własnego listu przewozowego (paczki pobraniowe i paczkomatowe) do faktury nie doliczmy kosztów wysyłki.

Na początku współpracy przyjmujemy system 1 zamówienie= 1 faktura, ale w przypadku min. 10 zamówień tygodniowo istnieje możliwość przejścia na system 1 faktura raz w tygodniu.

Zamówienia złożone do godziny 10:00 jesteśmy wstanie wysłać tego samego dnia.

Tak, wyrażamy zgodę na korzystnie z naszych zdjęć i udostępnionych opisów. Wszystkie materiały otrzymają Państwo w chwili nawiązania współpracy .

Klient detaliczny ma prawo zwrotu na standardowych warunkach do 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwrot może został odesłany bezpośrednio na nasz adres: Sollux-Lighting, ul. W. Łokietka 35, 64-840 Budzyń. Na naszej stronie udostępniony jest formularz zwrotu, z którego klienci mogą skorzystać. Po przyjęciu towaru od klienta , zostanie wystawiona i podesłana do Państwa korekta.

Wszystkie reklamacje wynikające z naszej winy, jak uszkodzenie w transporcie, czy niezgodność z dostawą realizujemy zawsze na korzyść klienta . Reklamację realizujemy bezpośrednio z klientem. Dosyłając mu koniczny nowy podzespół, czy nową oprawę . Odbieramy jednocześnie przedmiot uszkodzony. Na naszej stronie w zakładce kontakt znajduje się formularz reklamacyjny, który Państwa klient dropshippingowy powinien wypełnić. Na podstawie zgłoszenia dział reklamacyjny skontaktuję się z Państwa klientem i uzgodni formę realizacji reklamacji.

Okres gwarancji: 24 miesiące Warunki gwarancji określa dowód zakupu w postaci paragonu, faktury. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień klienta, jakie wynikają z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.Stwórz własny sklep w kilku prostych krokach

TakeDrop to automatyczny, gotowy sklep w dropshippingu oparty o naszą hurtownię. Prosta platforma, zaawansowane możliwości. Nie marnuj czasu na kwestie techniczne i skup się na sprzedaży. Chcesz dowiedzieć się więcej i za darmo przetestować platformę? Odwiedź stronę.Weź udział w pilotażu,
odbierz gotowy sklep i testuj przez 7 dni za darmo.
Szczegóły na
www.hurtownia.takedrop.pl/solluxSkontaktuj się z nami i zaplanujmy to wspólnie!
Be Bright!
Sollux Lighting Team

damian@sollux-lighting.pl

DROPSHIPPING
w Sollux Lighting®

Skoncentruj się na sprzedaży
my zajmiemy się resztą.
Zarabiaj bez wychodzenia z domu!

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

.